

Imaginile de produs sunt cu caracter descriptiv si pot aparea diferente de culoare, in functie de dispozitivul folosit. Neon-Magia Luminii face in permanenta eforturi pentru ca imaginile produselor sa fie cat mai aproape de realitate. Informatii suplimentare: contact@magialuminii.ro.
SPOT INCASTRAT OKNO 4000K 12W DL056-12W4K-W MAYTONI
Preț standard 191,30 RON Preț special 156,87 RON
PRP
Acesta este Pretul Recomandat de Producator. In cazul in care exista, cel mai bun pret din ultimele 30 de zile este semnalizat cu culoarea rosie.
SPOT INCASTRAT OKNO 4000K 12W DL056-12W4K-W MAYTONI
Disponibilitate: LIVRARE INTRE 5 SI 20 ZILE
Vrei un pret mai bun sau informatii suplimentare despre produs?
Contacteaza-ne prin formularul
Comenzi la numarul de telefon: +40 751 014 355
10% discount prin cuponul MAGIA10
Spotul Incastrat Okno DL056-12W4K-W de la MAYTONI oferă o iluminare clară și naturală, cu o temperatură de culoare de 4000K, ideală pentru orice încăpere. Cu o putere de 12W, este perfect pentru iluminatul general sau de accent, asigurând o lumină uniformă și eficientă. Designul său modern, cu finisaj alb, se integrează perfect în orice decor, aducând atât funcționalitate, cât și un plus de stil.
| SKU | DL056-12W4K-W |
|---|---|
| Brand | MAYTONI |
| Temperatura de culoare | 4000K |
| Tensiune nominala | 165-265 V |
| Stil | Tehnic |
| Flux luminos | 900 Lm |
| Grad de protectie | IP44 |
| Garantie | 2 ani |
| Dimabil | Nu |
| Latime | 11 cm |
| Inaltime | 5,3 cm |
| Material | Aluminiu |
| Culoare Structura | Alb |
| Zona | Bucatarie | Hol | Living |
| Putere | 12W |
Scrie o recenzie




























Login and Registration Form