

Imaginile de produs sunt cu caracter descriptiv si pot aparea diferente de culoare, in functie de dispozitivul folosit. Neon-Magia Luminii face in permanenta eforturi pentru ca imaginile produselor sa fie cat mai aproape de realitate. Informatii suplimentare: contact@magialuminii.ro.
PLAFONIERA SPOT FLOW 1 NEGRU/AURIU 41215 SIGMA
176,66 RON
PRP
Acesta este Pretul Recomandat de Producator. In cazul in care exista, cel mai bun pret din ultimele 30 de zile este semnalizat cu culoarea rosie.
PLAFONIERA SPOT FLOW 1 NEGRU/AURIU 41215 SIGMA
Disponibilitate: LIVRARE INTRE 5 SI 20 ZILE
Vrei un pret mai bun sau informatii suplimentare despre produs?
Contacteaza-ne prin formularul
Comenzi la numarul de telefon: +40 751 014 355
10% discount prin cuponul MAGIA10
Plafoniera Spot Flow 1 Negru/Auriu 41215 de la Sigma are un design elegant, finisaj contrastant negru-auriu pentru un efect vizual sofisticat. Realizată din oțel, se alimentează la 230V și suportă un bec GU10 LED, max. 10W. Cu grad de protecție IP20, este destinată utilizării în interior; becul nu este inclus.
| SKU | 41215 SIGMA |
|---|---|
| Brand | Sigma |
| Tensiune nominala | 220-230 V |
| Stil | Modern |
| Soclu Dulie | GU10 |
| Nr Becuri | 1 |
| Putere maxima w | 10W LED |
| Grad de protectie | IP20 |
| Garantie | 2 ani |
| Latime | 10 cm |
| Inaltime | 14 cm |
| Material | Otel vopsit |
| Culoare Structura | Negru/Auriu |
| Zona | Bucatarie | Hol | Living |
| Sursa | Neinclusa |
Scrie o recenzie












Login and Registration Form