

Imaginile de produs sunt cu caracter descriptiv si pot aparea diferente de culoare, in functie de dispozitivul folosit. Neon-Magia Luminii face in permanenta eforturi pentru ca imaginile produselor sa fie cat mai aproape de realitate. Informatii suplimentare: contact@magialuminii.ro.
PLAFONIERA ORIGN LED 27W MOD311CL-L27B3K MAYTONI
PLAFONIERA ORIGN LED 27W MOD311CL-L27B3K MAYTONI
Plafoniera ORIGN LED 27W MOD311CL-L27B3K de la Maytoni este expresia perfectă a echilibrului dintre tehnologia modernă și frumusețea naturală. Realizată cu un corp metalic finisat în negru mat și un element central din piatră naturală, fiecare piesă este unică datorită texturii minerale distincte care devine punctul focal al designului. Lumina caldă (3000K) generată de LED-ul integrat de 27W se joacă pe suprafața reliefată a pietrei, creând un efect vizual profund și relaxant, cu un flux luminos de 450 lm și un indice CRI >90 pentru redarea fidelă a culorilor. Cu un diametru de 40,5 cm, o înălțime de 7 cm și protecție IP20, plafoniera este ideală pentru interioare elegante — fie montată pe tavan, fie ca element decorativ pe perete — aducând o atmosferă de armonie naturală și rafinament contemporan în orice spațiu.
| SKU | MOD311CL-L27B3K |
|---|---|
| Brand | MAYTONI |
| Temperatura de culoare | 3000K |
| Tensiune nominala | 220-240 V |
| Stil | Modern |
| Putere maxima w | 27W |
| Flux luminos | 450 Lm |
| Grad de protectie | IP20 |
| Garantie | 2 ani |
| Dimabil | Nu |
| Inaltime | 70 mm |
| Material | Metal |
| Culoare Structura | Negru |
| Zona | Dormitor | Living |
| Diametru | 405 mm |
| Sursa | Inclusa |















Login and Registration Form