

Imaginile de produs sunt cu caracter descriptiv si pot aparea diferente de culoare, in functie de dispozitivul folosit. Neon-Magia Luminii face in permanenta eforturi pentru ca imaginile produselor sa fie cat mai aproape de realitate. Informatii suplimentare: contact@magialuminii.ro.
PLAFONIERA FRAME 3 ALBA 41275 SIGMA
PLAFONIERA FRAME 3 ALBA 41275 SIGMA
Plafoniera Frame 3 Alba 41275 de la Sigma este o alegere elegantă și modernă pentru iluminarea interioară. Realizată din oțel vopsit alb, impresionează prin designul său minimalist și echilibrat, potrivit pentru spații contemporane sau clasice. Este prevăzută cu trei surse de lumină GX53, max. 12W LED, care oferă o iluminare uniformă și plăcută. Becurile nu sunt incluse, oferind libertatea de a alege intensitatea și temperatura luminii potrivite. Ideală pentru living, dormitor sau hol, adaugă rafinament și stil fiecărui ambient.
| SKU | 41275 SIGMA |
|---|---|
| Brand | Sigma |
| Tensiune nominala | 220-230 V |
| Stil | Modern |
| Soclu Dulie | GX53 |
| Nr Becuri | 3 |
| Putere maxima w | 12W LED |
| Grad de protectie | IP20 |
| Garantie | 2 ani |
| Latime | 57.5 cm x 33 cm |
| Inaltime | 7.7 cm |
| Material | Otel vopsit |
| Culoare Structura | Alb |
| Zona | Bucatarie | Hol | Living |
| Culoare Abajur | Alb |
| Sursa | Neinclusa |


























Login and Registration Form