

Imaginile de produs sunt cu caracter descriptiv si pot aparea diferente de culoare, in functie de dispozitivul folosit. Neon-Magia Luminii face in permanenta eforturi pentru ca imaginile produselor sa fie cat mai aproape de realitate. Informatii suplimentare: contact@magialuminii.ro.
PLAFONIERA DELTA WENGE-ALB 1X60W E27 10708 SIGMA
143,99 RON
PRP
Acesta este Pretul Recomandat de Producator. In cazul in care exista, cel mai bun pret din ultimele 30 de zile este semnalizat cu culoarea rosie.
PLAFONIERA DELTA WENGE-ALB 1X60W E27 10708 SIGMA
Disponibilitate: In stoc
Vrei un pret mai bun sau informatii suplimentare despre produs?
Contacteaza-ne prin formularul
Comenzi la numarul de telefon: +40 751 014 355
10% discount prin cuponul MAGIA10
Alege un design elegant și atemporal cu plafoniera Delta Wenge-Alb de la Sigma – o alegere ideală pentru interioare moderne, clasice sau minimaliste. Realizată cu finisaje de calitate superioară, această plafoniera combină armonios nuanțele calde de wenge cu difuzoare albe, oferind o lumină plăcută și uniformă în orice încăpere.
| SKU | 10708 SIGMA |
|---|---|
| Brand | Sigma |
| Tensiune nominala | 220-230V |
| Stil | Modern |
| Soclu Dulie | E27 |
| Nr Becuri | 1 |
| Putere maxima w | 1x60W |
| Garantie | 2 ani |
| Inaltime | 23 cm |
| Material Abajur | Sticla |
| Material | lemn + metal + sticla |
| Culoare Structura | Wenge |
| Zona | Bucatarie | Living |
| Culoare Abajur | Alb |
| Sursa | Neinclusa |
Scrie o recenzie



















Login and Registration Form