

Imaginile de produs sunt cu caracter descriptiv si pot aparea diferente de culoare, in functie de dispozitivul folosit. Neon-Magia Luminii face in permanenta eforturi pentru ca imaginile produselor sa fie cat mai aproape de realitate. Informatii suplimentare: contact@magialuminii.ro.
PENDUL ZARIA NEGRU/BRONZ/CHIHLIMBAR 502177 SCHULLER
517,77 RON
PRP
Acesta este Pretul Recomandat de Producator. In cazul in care exista, cel mai bun pret din ultimele 30 de zile este semnalizat cu culoarea rosie.
PENDUL ZARIA NEGRU/BRONZ/CHIHLIMBAR 502177 SCHULLER
Disponibilitate: LIVRARE INTRE 5 SI 20 ZILE
Vrei un pret mai bun sau informatii suplimentare despre produs?
Contacteaza-ne prin formularul
Comenzi la numarul de telefon: +40 751 014 355
10% discount prin cuponul MAGIA10
Pendulul Zaria îmbină eleganța finisajului negru mat cu accente bronz rafinate și un abajur din acril cu aspect chihlimbar. Este echipat cu LED integrat de 4.2W, oferind o lumină caldă de 3000K și un flux luminos de 275 lm. Designul său modern-glam îl face ideal pentru dining, holuri sau spații rafinate. O piesă decorativă și funcțională, perfectă pentru interioare elegante.
| SKU | 502177 SCHULLER |
|---|---|
| Brand | SCHULLER |
| Temperatura de culoare | 3000K |
| Tensiune nominala | 180/240 V |
| Stil | Modern |
| Nr Becuri | 1 |
| Putere maxima w | 4.2W |
| Flux luminos | 275 lm |
| Grad de protectie | IP20 |
| Garantie | 2 ani |
| Inaltime | max. 160.0 cm |
| Durata viata | 30,000h |
| Material | Metal si acril |
| Culoare Structura | Negru |
| Zona | Bucatarie | Hol | Living |
| Culoare Abajur | Chihlimbar |
| Sursa | Inclusa |
Scrie o recenzie























Login and Registration Form