

Imaginile de produs sunt cu caracter descriptiv si pot aparea diferente de culoare, in functie de dispozitivul folosit. Neon-Magia Luminii face in permanenta eforturi pentru ca imaginile produselor sa fie cat mai aproape de realitate. Informatii suplimentare: contact@magialuminii.ro.
PENDUL PERLA LUX ALB/AURIU CU 4 BECURI 40780 SIGMA
898,64 RON
PRP
Acesta este Pretul Recomandat de Producator. In cazul in care exista, cel mai bun pret din ultimele 30 de zile este semnalizat cu culoarea rosie.
PENDUL PERLA LUX ALB/AURIU CU 4 BECURI 40780 SIGMA
Disponibilitate: LIVRARE INTRE 5 SI 20 ZILE
Vrei un pret mai bun sau informatii suplimentare despre produs?
Contacteaza-ne prin formularul
Comenzi la numarul de telefon: +40 751 014 355
10% discount prin cuponul MAGIA10
Pendulul Perla Lux Alb/Auriu cu 3 becuri de la Sigma reprezintă o alegere rafinată și elegantă pentru orice tip de decor. Cu un design sofisticat și un contrast plăcut între alb și auriu, acest pendul adaugă un aer de lux și rafinament în încăpere, fiind ideal pentru a crea o atmosferă caldă și primitoare.
| SKU | 40780 SIGMA |
|---|---|
| Brand | Sigma |
| Montaj | Aplicat |
| Tensiune nominala | 220-230V |
| Stil | Modern |
| Soclu Dulie | G9/LED |
| Nr Becuri | 4 |
| Putere maxima w | 4 x G9 max 12W LED |
| Grad de protectie | IP20 |
| Garantie | 2 ani |
| Latime | 22 cm |
| Inaltime | 110 cm |
| Material Abajur | Sticla |
| Material | Metal/Sticla |
| Culoare Structura | Auriu |
| Zona | Bucatarie | Hol | Living |
| Culoare Abajur | Alb |
| Sursa | Neinclusa |
Scrie o recenzie












Login and Registration Form