

Imaginile de produs sunt cu caracter descriptiv si pot aparea diferente de culoare, in functie de dispozitivul folosit. Neon-Magia Luminii face in permanenta eforturi pentru ca imaginile produselor sa fie cat mai aproape de realitate. Informatii suplimentare: contact@magialuminii.ro.
PENDUL KYMI C NEGRU 10575 NOWODVORSKI
569,00 RON
PRP
Acesta este Pretul Recomandat de Producator. In cazul in care exista, cel mai bun pret din ultimele 30 de zile este semnalizat cu culoarea rosie.
PENDUL KYMI C NEGRU 10575 NOWODVORSKI
Disponibilitate: LIVRARE INTRE 5 SI 20 ZILE
Vrei un pret mai bun sau informatii suplimentare despre produs?
Contacteaza-ne prin formularul
Comenzi la numarul de telefon: +40 751 014 355
10% discount prin cuponul MAGIA10
Pendulul KYMI C 10575 de la Nowodvorski se remarcă printr-un design elegant și versatil, ideal pentru interioare moderne. Este compatibil cu o sursă de lumină LED tip E27 (max. 25W, neinclusă), oferind o iluminare eficientă și direcționată. Cu protecție IP20, este alegerea perfectă pentru living, dining sau dormitor.
| SKU | 10575 NOWODVORSKI |
|---|---|
| Brand | Nowodvorski |
| Tensiune nominala | 220-230 V |
| Stil | Modern |
| Soclu Dulie | E27 |
| Nr Becuri | 1 |
| Putere maxima w | 25W LED |
| Grad de protectie | IP20 |
| Garantie | 2 ani |
| Latime | 48 cm |
| Inaltime | max 160 cm |
| Material | Placaj si otel |
| Culoare Structura | Negru |
| Zona | Dormitor |
| Culoare Abajur | Negru |
| Sursa | Neinclusa |
Scrie o recenzie
Date contact:
- Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
- Ul. Bojemskiego 11 42-200 Częstochowa
- email: gpsr@nowodvorski.com
- Tel: +48 34 344 91 10

















Login and Registration Form