

Imaginile de produs sunt cu caracter descriptiv si pot aparea diferente de culoare, in functie de dispozitivul folosit. Neon-Magia Luminii face in permanenta eforturi pentru ca imaginile produselor sa fie cat mai aproape de realitate. Informatii suplimentare: contact@magialuminii.ro.
PENDUL HERMANOS C NEGRU 8192 NOWODVORSKI
249,00 RON
PRP
Acesta este Pretul Recomandat de Producator. In cazul in care exista, cel mai bun pret din ultimele 30 de zile este semnalizat cu culoarea rosie.
PENDUL HERMANOS C NEGRU 8192 NOWODVORSKI
Disponibilitate: LIVRARE INTRE 5 SI 20 ZILE
Vrei un pret mai bun sau informatii suplimentare despre produs?
Contacteaza-ne prin formularul
Comenzi la numarul de telefon: +40 751 014 355
10% discount prin cuponul MAGIA10
Pendul modern, negru, recomandat pentru interioare cu stil si personalitate.
| SKU | 8192 NOWODVORSKI |
|---|---|
| Brand | Nowodvorski |
| Tensiune nominala | 220-230 V |
| Stil | Modern |
| Nr Becuri | 1 |
| Putere maxima w | 10W LED |
| Grad de protectie | IP20 |
| Garantie | 2 ani |
| Latime | 15.5 cm |
| Inaltime | max 130 cm |
| Material | Otel vopsit |
| Culoare Structura | Negru |
| Zona | Dormitor | Living |
| Sursa | Neinclusa |
| Tip Dulie | GU10 R50 |
Scrie o recenzie
Date contact:
- Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
- Ul. Bojemskiego 11 42-200 Częstochowa
- email: gpsr@nowodvorski.com
- Tel: +48 34 344 91 10


























Login and Registration Form