

Imaginile de produs sunt cu caracter descriptiv si pot aparea diferente de culoare, in functie de dispozitivul folosit. Neon-Magia Luminii face in permanenta eforturi pentru ca imaginile produselor sa fie cat mai aproape de realitate. Informatii suplimentare: contact@magialuminii.ro.
PENDUL FLOW 1 NEGRU 41211 SIGMA
364,65 RON
PRP
Acesta este Pretul Recomandat de Producator. In cazul in care exista, cel mai bun pret din ultimele 30 de zile este semnalizat cu culoarea rosie.
PENDUL FLOW 1 NEGRU 41211 SIGMA
Disponibilitate: LIVRARE INTRE 5 SI 20 ZILE
Vrei un pret mai bun sau informatii suplimentare despre produs?
Contacteaza-ne prin formularul
Comenzi la numarul de telefon: +40 751 014 355
10% discount prin cuponul MAGIA10
Pendulul Flow 1 Negru 41211 de la Sigma are un design modern și simplu, ideal pentru spații contemporane. Realizat din oțel, funcționează cu un bec GU10 LED max. 10W și alimentare la 230V. Cu o înălțime de 130 cm și protecție IP20, este potrivit pentru interior; becul nu este inclus.
| SKU | 41211 SIGMA |
|---|---|
| Brand | Sigma |
| Tensiune nominala | 220-230 V |
| Stil | Modern |
| Soclu Dulie | GU10 |
| Nr Becuri | 1 |
| Putere maxima w | 10W LED |
| Grad de protectie | IP20 |
| Garantie | 2 ani |
| Latime | 6 cm |
| Inaltime | 130 cm |
| Material | Otel vopsit |
| Culoare Structura | Negru |
| Zona | Bucatarie | Hol | Living |
| Sursa | Neinclusa |
Scrie o recenzie












Login and Registration Form