

Imaginile de produs sunt cu caracter descriptiv si pot aparea diferente de culoare, in functie de dispozitivul folosit. Neon-Magia Luminii face in permanenta eforturi pentru ca imaginile produselor sa fie cat mai aproape de realitate. Informatii suplimentare: contact@magialuminii.ro.
LUSTRA RIM NEAGRA LED 3000K - 4000K 83W MOD058PL-L74BK MAYTONI
LUSTRA RIM NEAGRA LED 3000K - 4000K 83W MOD058PL-L74BK MAYTONI
Lustră Rim – Maytoni, Design circular. Eleganță luminată.
Colecția Rim de la Maytoni impresionează printr-o estetică modernă, definită de inele metalice suspendate – fie individuale, fie în compoziții cu două sau mai multe inele, pentru un efect arhitectural remarcabil. Lustra integrează surse de lumină LED eficiente, cu o temperatură de culoare de 3000K - 4000K, oferind o iluminare caldă și plăcută, ideală pentru interioare contemporane. Disponibilă în negru și alamă, seria Rim se adaptează cu ușurință oricărui spațiu – de la livinguri sofisticate la birouri elegante sau restaurante cu stil.
| SKU | MOD058PL-L74BK |
|---|---|
| Brand | MAYTONI |
| Temperatura de culoare | 3000K - 4000K |
| Tensiune nominala | 220-240 V |
| Stil | Modern |
| Putere maxima w | 83W |
| Flux luminos | 1799 lm - 1801 lm |
| Grad de protectie | IP20 |
| Garantie | 2 ani |
| Inaltime | max 1340 mm - min 340 mm |
| Material | Aluminiu |
| Culoare Structura | Negru |
| Zona | Dormitor | Living |
| Diametru | 800 mm |
| Sursa | Inclusa |




























Login and Registration Form