

Imaginile de produs sunt cu caracter descriptiv si pot aparea diferente de culoare, in functie de dispozitivul folosit. Neon-Magia Luminii face in permanenta eforturi pentru ca imaginile produselor sa fie cat mai aproape de realitate. Informatii suplimentare: contact@magialuminii.ro.
LUSTRA MARCE 15W 750 Lm 3000 K 9028813 NOVA LUCE
Pret la cerere
PRP
Acesta este Pretul Recomandat de Producator. In cazul in care exista, cel mai bun pret din ultimele 30 de zile este semnalizat cu culoarea rosie.
LUSTRA MARCE 15W 750 Lm 3000 K 9028813 NOVA LUCE
Disponibilitate: Comanda in asteptare
Vrei un pret mai bun sau informatii suplimentare despre produs?
Contacteaza-ne prin formularul
Comenzi la numarul de telefon: +40 751 014 355
10% discount prin cuponul MAGIA10
Lustra tip pendul, recomandata pentru interioare in tendintele modei. Produs ajustabil in functie de preferinte.
| SKU | 9028813 |
|---|---|
| Brand | Nova Luce |
| Temperatura de culoare | 3000K |
| Tensiune nominala | 220 V |
| Stil | Modern |
| Flux luminos | 750 lm |
| Grad de protectie | IP20 |
| Garantie | 2 ani |
| Inaltime | 400 cm |
| Durata viata | 5 ani |
| Material | Aluminiu |
| Zona | Living | Dormitor |
| Putere | LED 15W |
| Diametru | 12 cm |
| Sursa | Incluse |
Scrie o recenzie
Produse recomandate

















Login and Registration Form