

Imaginile de produs sunt cu caracter descriptiv si pot aparea diferente de culoare, in functie de dispozitivul folosit. Neon-Magia Luminii face in permanenta eforturi pentru ca imaginile produselor sa fie cat mai aproape de realitate. Informatii suplimentare: contact@magialuminii.ro.
LAMPADAR WHEEL LUX 7646 NOWODVORSKI
2.039,00 RON
PRP
Acesta este Pretul Recomandat de Producator. In cazul in care exista, cel mai bun pret din ultimele 30 de zile este semnalizat cu culoarea rosie.
LAMPADAR WHEEL LUX 7646 NOWODVORSKI
Disponibilitate: LIVRARE INTRE 5 SI 20 ZILE
Vrei un pret mai bun sau informatii suplimentare despre produs?
Contacteaza-ne prin formularul
Comenzi la numarul de telefon: +40 751 014 355
10% discount prin cuponul MAGIA10
Lampadarul WHEEL LUX 7646 de la Nowodvorski impresionează printr-un design modern și funcțional, ideal pentru interioare contemporane. Dotat cu două surse de lumină GX53 (max. 2x12W LED, neincluse), oferă o iluminare eficientă și echilibrată. Cu o înălțime de 163 cm și protecție IP20, se potrivește perfect în living, dormitor sau spații de lucru
| SKU | 7646 NOWODVORSKI |
|---|---|
| Brand | Nowodvorski |
| Tensiune nominala | 220-230 V |
| Stil | Modern |
| Soclu Dulie | GX53 |
| Nr Becuri | 2 |
| Putere maxima w | 12W LED |
| Grad de protectie | IP20 |
| Garantie | 2 ani |
| Latime | 35 cm |
| Inaltime | 163 cm |
| Material | Placaj si otel |
| Culoare Structura | Negru |
| Zona | Dormitor |
| Culoare Abajur | Natur |
| Sursa | Neinclusa |
Scrie o recenzie
Date contact:
- Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
- Ul. Bojemskiego 11 42-200 Częstochowa
- email: gpsr@nowodvorski.com
- Tel: +48 34 344 91 10












Login and Registration Form