

Imaginile de produs sunt cu caracter descriptiv si pot aparea diferente de culoare, in functie de dispozitivul folosit. Neon-Magia Luminii face in permanenta eforturi pentru ca imaginile produselor sa fie cat mai aproape de realitate. Informatii suplimentare: contact@magialuminii.ro.
APLICA ORIGN LED 55W MOD311WL-L55B3K MAYTONI
APLICA ORIGN LED 55W MOD311WL-L55B3K MAYTONI
Aplica ORIGN LED 55W MOD311WL-L55B3K de la Maytoni îmbină eleganța modernă cu naturalețea brută, având în centrul compoziției o piatră naturală cu textură unică, încadrată de un corp metalic negru mat. Lumina caldă de 3000K, cu un flux luminos de 800 lm și CRI >90, evidențiază relieful mineral, creând un joc subtil de lumini și umbre ce adaugă profunzime și calm în orice spațiu. Cu o formă verticală rafinată (60,7 x 15 x 6 cm), aplica este ideală pentru interioare contemporane care valorizează autenticitatea materialelor și designul cu impact vizual discret.
| SKU | MOD311WL-L55B3K |
|---|---|
| Brand | MAYTONI |
| Temperatura de culoare | 3000K |
| Tensiune nominala | 220-240 V |
| Stil | Modern |
| Putere maxima w | 55W |
| Flux luminos | 800 Lm |
| Grad de protectie | IP20 |
| Garantie | 2 ani |
| Dimabil | Nu |
| Latime | 150 mm |
| Inaltime | 607 mm |
| Material | Metal + piatră naturală |
| Culoare Structura | Negru |
| Zona | Living | Bucatarie | Dormitor |
| Sursa | Inclusa |















Login and Registration Form